Zumba®Kids i ZUMBA®Kids Junior

Zajęcia stworzone zostały tak, by do grupy można było dołączyć w każdym momencie.

Zumba®Kids jest to połączenie Zumby oraz treningu, który pozwala dzieciom czerpać radość z ćwiczeń i tańca. Zajęcia promują zdrowy styl życia, a także uczą nowych rytmów, nowych tańców pochodzących z różnych kultur oraz ich historii. Zumba®Kids uczy przez zabawę, rozwija dzieci na wielu płaszczyznach, odrywa od telewizora czy komputera i sprawia, że na te zajęcia chce się wracać!

Jakie korzyści daje Zumba®Kids ?
Zumba®Kids to nie tylko ćwiczenia i taniec. Zumba®Kids promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uświadamia jak jest on ważny w życiu każdego człowieka. Zumba®Kids uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć Zumby dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtują i rozwijają kreatywność, dyscyplinę oraz pamięć. Badania wykazały również, iż Zumba®Kids pobudza pracę mózgu i tym samym ma korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

Zumba®Kids to jednak przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA!

Zumba®Kids Junior – zajęcia przeznaczone dla dzieci młodszych w grupie wiekowej 4-6 lat.

Zumba®Kids – zajęcia przeznaczone dla dzieci starszych w grupie wiekowej 7-11 lat.

Mała Baletnica – grupa wiekowa 4-7 lat
Nauka połączona z zabawą. Są to zajęcia wprowadzające dzieci w świat tańca i muzyki. Podstawowe figury baletowe, tworzenie prostych układów choreograficznych metodą zabawową. Zajęcia są przyjemne i lekkie dla dzieci, tak aby z radością w nich uczestniczyły.